بی خوابی

امروز صبح ساعت ١٠ زنگ زدم به موبایل بابای دوقلوها وقتی گوشی رو برداشت فکر کردم مریضه یا از خواب بیدارش کردم ولی انگار اشتباه می کردم یه خورده که حرف زد دیدم بد جوری داغونه و میگه: بابا اینها یه ذره عقل تو سرشون نیست!

پانته آ دیشب نخوابیده و فقط صبح چند ساعت خوابیده ، از ساعت ٨ صبح هم چشماش بازه و تو بغل من داره میخنده!

بردیا هم بغل مامانه و اونم مثل خواهرش شب زنده داری میکنه!

سیما هم انگار از دور مسابقات حذف شده و نفهمیدم چی کار میکنه ولی ظاهرا اوضاع بهتری از مامان و علیرضا نداره!

خلاصه ترجیح دادم زود تلفن رو قطع کنم وگرنه مجبور می شدم جهت امداد رسانی به نامبردگان ، کار و زندگی و شرکت و ... را ول کنم و فورا به محل اعزام بشم.

اما از آنجا که دائی با وجدانی هستم تصمیم گرفتم مشاهدات و اطلاعات گرد آوری شده را جهت تنویر افکار عمومی در این درگاه اینترنتی ثبت نمایم تا آیندگان درس عبرتی بگیرند و به حرفهای مموتی که میگه فرزند بیشتر آینده بهتر توجه نکنن!

هر چند پدر و مادر زود فراموش میکنند این روزهای سخت را و آنچه در خاطرانش می ماند چیزی جز شیرینی و حلاوت فرزند نیست.(این سطور آخر حاصل تراوشات ذهنی آدائی است و از هیچ جای دیگر کپی نشده، تکثیر از آن به هر نحو پیگرد قانونی ندارد).

/ 5 نظر / 60 بازدید
بابای 2قلوها

صبح که زنگ زدی اگه میدونستم داری اطلاعات جمع میکنی که پست بزاری رنگ و لعابش رو بیشتر میکردم. عکسی هم که گذاشتی دقیقا" شبیه امروز من بود. (خلاصه که هر کی هوس بچه مچه زده به سرش اگه این پست رو بخونه یه چیزائی دستش میاد[خواب])

حکیمه

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تولدت مبارک گل پونه گل عزیزما یکی یه دونه...این شعر هم واسه سیما:لالا لالا نخواب سودی نداره همون بهتر که بشماری ستاره-همون بهتر که چشمات وا بمونه که ماه غصش نشه تنها بیداره-لالا لالا نخواب تا اون بخوابه بشین ا ینقد که تا خورشید بتابه-بخواب دیکه تو میتونی بخوابی ببین خورشید اومد بالای بالا-لالا لالا این از سرنوشتت این از امروزتو اون از بهشتت...

حکیمه

در متن پایین مثلا تولد علیرضا جون را تبریک گفتم اما اسمتو ننوشتم ببخشید.مواظب نی نی گولوهاتون باشید.

علی امین زاده

وقتی بچه دار شدی دیگه زندگی ات مال اونه! روزگار خوشی تموم شد! حالا باید شب زنده داری کنی و صبحها هم گیج و منگ بری سر کار!